O firme Služby Kontakt Agrobazár

SILÁ

Pozinkované silá s plochým dnom SPA sú určené na uskladňovanie surovín do 18 % vlhkosti. Silo môže byť vybavené prevzdušňovacím ventilátorom, protikondenzačným ventilátorom, vyskladňovacím šnekovým dopravníkom, vyskladňovacím obežným dopravníkom a ďalšími zariadeniami podľa požiadavky odberateľa. Dodávame silá od objemu 100 ton až do objemu 7430 ton.

Silá

POZINKOVANÉ ZÁSOBNÍKY

Pozinkované zásobníky SP sú vyrobené z vlnitého pozinkovaného plechu, sú určené na kŕmne zmesi a šroty s pneumatickým naskladnením. V ponuke sú zásobníky s objemom 5, 8, 11, 14, 17 ton.

Pozinkované zásobníky SPZ majú dvojitý plášť a sú vyrobené z vlnitého pozinkovaného plechu – vonkajší plášť a hladkého plechu – vnútorný plášť. Môžu byť opatrené termoizolačnou vložkou. Sú určené na kŕmne zmesi a šroty s pneumatickým naskladnením. V ponuke sú zásobníky s objemom 12, 18, 24, 30, 60 ton.

Pozinkované zásobníky SZZ sú vyrobené z trapézoveho pozinkovaného plechu, opatreného náterom. Sú určené na obilie. V ponuke sú zásobníky s objemom 30, 60, 80, 100, 125 ton.

Pozinkované zásobníky SZZ Pozinkované zásobníky SP